Święty Mikołaj kupuje u Nas!

AktualnościNo Comments

Jesteś tutaj:Święty Mikołaj kupuje u Nas!

Uff…udało się! Święty Mikołaj zdecydował, że to u Nas zrobi swoje świąteczne zakupy. Z tego wyboru najbardziej cieszą się…renifery, które zastąpione przez darmowego kuriera będą miały dłuższy odpoczynek.

spadochron

Teraz wszyscy zadają sobie jedno pytanie, dlaczego właśnie Super Prezenty? Mikołaj mógł przebierać w ofertach, ale jak sam twierdzi w całym internecie nie znalazł lepszej strony z prezentami… nawet w Laponii takich brakuje!

Sam zainteresowany właśnie surfuje po naszej stronie w poszukiwaniu prezentów, dlatego ciężko mu odpowiedzieć na Wasze pytania. Jak udało nam się dowiedzieć było mnóstwo powodów, które miały wpływ na jego decyzję. Kilka z nich poniżej:

Powód nr 1 – Pewnie i bezpiecznie 

Mikołaj to od wieków uznana marka, jego atrybuty – czerwony kostium i biała broda są znane na całym globie, a w rankingu najbardziej zaufanych postaci publicznych przebija wszystkie głowy państw razem wzięte, dlatego i tym razem nie mógł sobie pozwolić na nadszarpnięcie swojego nieskazitelnego wizerunku.

Można pomyśleć, że oferując loty widokowe czy też skoki spadochronowe, możemy bujać w obłokach… ale jest wręcz przeciwnie! Twardo stąpamy po ziemi, co pozwala dostarczyć naszym Klientom najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Nie są to puste słowa, a dowodem tego jest wnikliwa selekcja Partnerów z którymi współpracujemy, są nimi tylko najlepsi w swojej branży!

Loty widokowe samolotami oznaczone znakiem AOC informują, że firma wykonująca je posiada niezbędne uprawnienia, których zdobycie to nie bułka z masłem, czego dowodem jest zaledwie garstka wydanych certyfikatów. Dlaczego? Przede wszystkim, wiąże się to z wnikliwą kontrolą floty oraz kadry, co podnosi koszty funkcjonowania, jednak w ostatecznym rozrachunku skutkuje większym bezpieczeństwem i spokojem lotu.

Kolejny przykład to Flyboard®, czyli latające buty pozwalające unosić się nawet 10 metrów nad powierzchnią wody. W nazwie produktu celowo umieszczamy znak towarowy, aby podkreślić fakt, iż w naszej ofercie znajduje się jedyny w swoim rodzaju, oryginalny sprzęt. Czy zatem nasze prezenty są droższe? Wręcz przeciwnie, 20 minutowy lot możecie kupić już za 169 zł, co jest najniższą ceną na rynku!

fly (2)

Powód nr 2 – Elastyczne podejście do klienta

Zarówno przed zakupem jak i po jego dokonaniu, klient jest dla Nas na pierwszym miejscu…Święty Mikołaj też się o tym przekonał, dlatego wszystkie rozdane przez niego Super Prezenty podlegają naszej prokonsumenckiej polityce.

Jeżeli w przeciągu ważności stwierdzisz, że ten prezent nie jest dla Ciebie, możesz go wymienić na dowolny inny z naszej oferty w identycznej cenie, bądź dopłacić różnicę i wydłużyć czas trwania bądź powiększyć ilość okrążeń.

Super Prezenty to z zamysłu prezenty, które zostają na zawsze w pamięci, a nie w…szufladzie, zatem jeżeli podczas robienia porządków odnajdziesz swój zagubiony prezent, który już stracił ważność (jednak nie dłużej niż 6 miesięcy) możesz zadzwonić do Nas i za niewielką opłatą przedłużyć go o kolejne pół roku!

Powód nr 3 – Estetyka produktów

Otrzymywanie prezentów powinno być traktowane jak rytuał, dlatego robimy wszystko aby osoba obdarowana była pozytywnie zaskoczona nie tylko samą ideą prezentu w postaci przeżycia, ale również jego otoczką.

Zestaw Podarunkowy w pudełku

Eleganckie karty podarunkowe, gustowne pudełka i torebki – to wszystko sprawia, że obdarowywanie bliskich Super Prezentami to coś więcej niż kupowanie…

torebka_png

Święty Mikołaj nie mógł się mylić – zakupy u Nas to strzał w dziesiątkę. Zapraszamy na naszą stronę lub jeśli wolisz kontakt bezpośredni, do punktów w galeriach handlowych oraz salonach EMPIK-u.

Wszystkiego Najciekawszego!

About the author:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top