Zobacz nasze samochody…SUPER samochody

Aktualności, KonkursyNo Comments

Jesteś tutaj:, KonkursyZobacz nasze samochody…SUPER samochody

Jak myślicie, gdzie supersamochody odpoczywają po trudach sezonu? Logicznym byłoby odpowiedzieć, że w garażu. Lubimy Was jednak zaskakiwać, dlatego znajdziecie je w… centrach handlowych!

Obiekty westchnień

Tak w dwóch słowach można opisać czerwone Ferrari, które rozpalają zmysły fanów motoryzacji niezależnie od wieku. W dniach 10.12-24.12 wszyscy klienci Centrum Handlowego Targówek w Warszawie oraz Galerii Kazimierz w Krakowie będą mieli niepowtarzalną szansę zobaczyć z bliska te najbardziej pożądane samochody świata.

Dodatkowo, w naszych specjalnych strefach zapoznacie się również z pełną ofertą prezentów w postaci jazd sportowymi samochodami po torze i kto wie, może już na wiosnę obdarowana przez Was osoba usiądzie za kierownicą jednego z nich podczas eventu na torze wyścigowym.

ferrari_kazimierz
Ferrari Italia w Galerii Kazimierz w Krakowie

Dla odwiedzających Galerię Kazimierz przygotowaliśmy również konkurs zorganizowany w ramach naszej świątecznej kampanii “Święty Mikołaj kupuje u Nas“. Na zwycięzców czekają emocjonujące nagrody w postaci zestawów podarunkowych SUPERmoto. 

Ferrari w Centrum Handlowym Targówek
Ferrari Modena w Centrum Handlowym Targówek

Poczuj się jak kierowca rajdowy

W przeciwieństwie do czerwonego Ferrari, którego wnętrze możecie podziwiać jedynie przez szybę, Subaru Impreza, którą znajdziecie w Centrum Handlowym Janki daje możliwość wejścia i zobaczenia jak wygląda prawdziwa rajdówka od środka.

Szansa spotkania rajdowego potwora to tylko jedna z atrakcji podczas trwania naszej świątecznej kampanii “Święty Mikołaj kupuje u Nas” Jankach. Kolejną jest konkurs, który pozwoli wygrać prezent w postaci Ekstremalnej Przygody Subaru z Nagraniem.

Subaru Impreza Janki

Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i ich bliskich do obejrzenia naszych sportowych samochodów i korzystając z okazji życzymy Wszystkiego Najszybszego w Nowym Roku!

About the author:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top